Kastamonu’da Havalimanı Son Virajda…

Kastamonu Havalimanı Müdürü Yücel Karadağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, havalimanında son kabullerin tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) tarafından havalimanında yapılan çalışmaların incelendiğini ifade eden Karadağ, şöyle konuştu:

'Buraya 13 kişilik teknik ekip gelmiş ve incelemelerini tamamlamışlardır. Önümüzdeki hafta içinde yapılan işlerin devri için kabul komisyonu gelecektir. Bu havalimanının yapımında emeği olan başta Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'a, DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal'a, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş'a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan'a ve personeline teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum."

Karadağ, gazetecilerin "havalimanını nasıl buldunuz" sorusu üzerine ise "Yapılan havalimanlarından 5 tanesini gezme ve inceleme fırsatı buldum. Samimiyetle söylemeliyim ki, gördüğüm en güzel havalimanı budur" yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami