Real Madrid’i Miditur Safir’le taşıyacak

Turizm taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Miditur filosuna 2 Temsa Safir ekledi. Temsa Antoto bayii tarafından 6 Nisan Cumartesi günü Edirnekapı’da gerçekleştirilen teslimata Miditur Sahibi Engin Başaran, Operasyon Müdürü Hakan Seber, Operasyon Sorumlusu Adnan Başaran kaptanlar Ersan Şengezer ile Ümit Candan ile Antoto İstanbul Satış Müdürü Şafak Kıyar katıldı.

Real Madrid’i Miditur Safir’le taşıyacak

Miditur bu araçlarla Salı günü oynanacak Galatasaray-Real Madrid karşılaşması için Pazartesi günü ülkemize gelecek Real Madrid takımını ve İspanyol basınını taşıyacak.

Yaklaşan yaz sezonu öncesi, masraflarının artmasına rağmen gelirlerinin yerinde saymasından yakınan Başaran, “ 2013 yılı iyi başlamadı. Biz firma olarak taşıma fiyatlarını artıramazken, masraflarımız sürekli artıyor. Yakıt giderlerimizin yanı sıra sigorta ücretleri de artıyor. Biz araçlarımızı yeniliyoruz, turizm sezonuna hazırlığımızı yapıyoruz” dedi.

Safir yatırımımız sürecek

2 Safir araç ile filosundaki Temsa marka araç sayısının 6’ya çıktığını belirten Engin Başaran, “Filoda ufak arabalarla birlikte özmal sayımız 12. Bu sayı kiralık araçlarla birlikte ise 20’yi buluyor. Safir araçları tercih etmemizde düşük yakıt tüketimi, aracın ikinci eldeki değeri etkili oldu. Biz eski Safir araçlarla da hiçbir sıkıntı yaşamadık. Yeni Safir araçlardan da memnun kalacağımızı düşünüyorum. Temmuz ayında 2 Safir yatırımı daha yapacağız” diye konuştu

Filosuna yeni kattığı Safir araçlarla Real Madrid takımını ve basın mensuplarının taşımasını gerçekleştireceklerini belirten Engin Başaran, “Salı günü Galatasaray ve Real Madrid arasında oynanacak olan Şampiyonlar Liği Çeyrek Final Mücadelesi için ülkemize gelecek Real Madrid takımını ve basın mensuplarını yeni Safir araçlarımızla taşıyacağız. Üst düzey konfora sahip bu araçlarla konuklarımızın memnun olacağına inanıyoruz” diye konuştu

Temsa Bayii Antoto İstanbul Satış Müdürü Şafak Kıyar ise sektörün duayenlerinden Engin Başaran’a araç vermekten dolayı mutlu olduğunu söyledi. Miditur ile işbirliklerinin sürekli olduğunu dile getiren Kıyar, “ Miditur’a araç vermek Temsa ve Antoto olarak bizleri memnun etti. Turizm taşımacılarına yönelik bir kampanya düzenledik. Bu doğrultuda firmalara takas usulü araç satıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak.tasimadunyasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami