Temsa TS45’i Amerika’da satışa sundu

Temsa, yeni ürünü TS45’i Amerikalı müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. 11 Ocak’ta Nashville-Tennessee'de düzenlenen ABA Fuarı’nda ilk kez tanıtılan TS45 büyük beğeni toplamıştı. 14 metrelik uzun yol taşımacılığı için 2.5 yıllık bir süreç sonucunda geliştirilen TS45 bu kez ABD’nin en büyük otobüs fuar organizasyonlarından UMA’da tanıtıldı.

Farklı seçeneklerde çözüm sunan tek firma

Müşterilerin büyük beğenisini kazanan TS45 Temsa’nın ABD pazarındaki payına önemli bir katkı sağlayacağı ifade ediliyor. ABD Distribütörü CH Bus Sales ile birlikte bu yıl UMA Fuarı’nın tek Platinium Sponsoru olan Temsa, rakiplerinin tek ürünle katıldığı fuarda TS30, TS35 ve TS45 ile üç farklı boy ve kapasitede çözüm sunan tek firma özelliğini de kazandı.

Müşterilerimizle birlikte yapıyoruz

TS45’in 2.5 yıllık bir çalışmanın ürünü olduğunu belirten Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, ABD pazarındaki başarılarındaki en büyük etkenin ürünleri müşterilerle birlikte geliştirmek olduğunu söyledi. ABD pazarında dikkatli ve sağlam adımlarla ilerlediklerini belirten Dinçer Çelik, “TS30 ve TS35 müşterilerimizin büyük beğenisini kazanan ürünlerimiz. Bu başarı TS45’in de önünü açtı. ABA ve UMA Fuarları’nda ürünlerimize gösterilen yoğun ilgi bizi çok memnun etti. TS45’in Pazar payımıza önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi. Dinçer Çelik, ABD pazarına yönelik ürün geliştirmelerin hız kesmeyeceğini de vurgulayarak, “Önümüzdeki yıllarda stratejik planlarına paralel olarak yeni bir ürün daha geliştirme konusunda çalışmalara başladık” diye konuştu. 

Fuarda lansmanı yapılan TS45 aracı hemen satıldı 

UMA Fuarı’nda sergilenen TS45,  Amerikanın en önemli tur operatörlerinden bir tanesine satıldı. İlave 10 adetlik de sipariş alındı.
Temsa’nın 14 metrelik yeni ürünü TS45  içerisinde ABS, ESC,RSC, şeritten ayrılma uyarı sistemi, lastik basıncı görüntüleme ve uyarı sistemi, motor odası otomatik yangın söndürme sistemi, 3 nokta emniyet kemerli sürücü ve yolcu koltukları gibi oldukça yüksek bir güvenlik donanımını standart olarak sunan TS45 modeli 425 PS gücünde motora ve 57 yolcu kapasitesine sahip.
Ayrıca Araçta kaza halinde güvenliği artırıcı yönde, yolcuları araç içinde tutmaya yönelik özel bir uygulama var.
Engelli yolcuların aracı kullanmasını kolaylaştıracak engelli lift opsiyonu, yüksek kapasiteli iklimlendirme sistemi ve direksiyondan kumanda edilebilir ilave aksı ile ileri manevra kabiliyeti ve yol tutuşuna sahip donanımı ile rekabetin yoğun yaşandığı 45 feet üç akslı otobüs pazarı'nda rekabete bir adım önde başlamış oldu.

Kaynak.tasiyanlar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami