THY İç hat uçuşlarını sınırladı.

THY, koronavirüs tedbirleri kapsamında sadece belirli illere sefer yapılacağını duyurdu. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medyadan yaptığı açıklamada pazar günü 00:01’den itibaren İstanbul, Ankara, Samsun, Trabzon, Van, Diyarbakır, Erzurum, Malatya, Gaziantep, Kayseri, Konya, Adana, Antalya ve İzmir’e uçulacağını belirtti. Sefer saatleri ise daha sonra belli olacak

THY, Elazığ ve Malatya biletlerini ücretsiz değiştirecek


Türk Hava Yolları ( THY) koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında iç hat uçuşlarında sınırlamaya gitti. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, iç hat seferlerinin bugün saat 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldığını bildirdi.

Ekşi, Twitter’dan yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan yeni düzenlemeleri duyurdu.

Tüm yurt dışı yolcu seferlerinin durdurulduğunu hatırlatan Ekşi, “İç hat seferlerimiz cumartesi 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırılmıştır. Detaylı bilgi için Web sitemizi takip ediniz. Kargo seferlerimiz devam edecektir. Cumartesi 23.59 dan itibaren iç hat seferlerimiz İstanbul Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanından yapılacaktır.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami