Tüm Yurtta olumsuz Hava durumu yaşanıyor! Kar Yağışı ne zaman duracak?

Dün sabah saatlerinde başlayan ve öğleden sonra etkisini arttıran kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yeni hava durumu raporlarına göre kar yağışı bugün de etkili olacak. Yer yer şiddetini arttıracak olan kar yağışı özellikle İstanbul'da bugün de şiddetli hissedilecek. Meteorolojiden gelen son tahminlere göre gece yoğunlaşan kar yağışı bugün de etkili sıcaklıklar 4 ila 5 derece düşüyor. Kar yağışı öğleden sonra şiddetinin arttıracak. Peki  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Niğde, Afyon, Balıkesir, Kütahya, Kastamonu, ve Kocaeli'de hava durumu nasıl olacak? Bugün birçok ilde okullar tatil edildi. Peki yarın yani 19 şubat perşembe günü okullar tatil edileceke mi?
Gözler Valiliklerden gelecek haberlerde…

İstanbul'da etkisini artıran kar yağışının tipiye dönüşmesi nedeniyle trafikte yoğunluk yaşanırken, Büyükçekmece'de de kar yüzünden bazı araçlar yolda mahsur kaldı.

BU İLLERDE EĞİTİME KAR ARASI

stanbul, Ordu, Samsun, Tunceli, Nevşehir, Sakarya, Niğde, Kastamonu ve Bingöl'de kar yağışı nedeniyle okullar bugün 1 gün süreyle tatil edildi. Bu arada Ankara'da kar yağışı dün akşam saatlerinde başladı. Belirli aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle okulların tatil edilmeyeceği belirtilirken, bazı ilçelerde ise devam eden kar yağışı nedeniyle, okulların tatil edilebileceği kaydedildi.

www.internethaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami