İBB’den İstanbul’un Çehresini Değiştirecek Kabataş Martı Projesi İçin açıklama:

İBB, Kabataş’ta yapımına devam edilen Martı projesine ilişkin, “Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Martı projesinde iptal söz konusu değildir. Proje karayolu trafik akışını yer altına almaksızın yeniden düzenlenecektir.” açıklamasında bulundu.
istanbul kabataş martı projesi ile ilgili görsel sonucu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kabataş Martı Projesi’nin iptal edildiğine dair çıkan haberler hakkında açıklama yaptı. Açıklamada, “Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Martı projesinde iptal söz konusu değildir. Proje karayolu trafik akışını yer altına almaksızın yeniden düzenlenecektir.” ifadeleri kullanıldı.

“EN KISA SÜREDE HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK”

Açıklamada “Kabataş Meydan Düzenlemesi iptal edilmemiştir, en kısa sürede İstanbullulara hizmet vermeye başlayacaktır.” denildi.

“MARTI PROJESİ İPTAL EDİLMEDİ”

İBB yetkililerince yapılan açıklamada ayrıca, “Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi (Martı) projesinde iptal söz konusu değildir. Proje karayolu trafik akışını yer altına almaksızın yeniden düzenlenecektir. Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi en kısa sürede tamamlanarak İstanbulluların hizmetine sunulacaktır.” ifadeleri yer aldı.
istanbul kabataş martı projesi ile ilgili görsel sonucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami