TÜV 2013 Raporuna göre MAN neredeyse kusursuz’


Dünya devi MAN’ın ticari araçlardaki kalitesi bir kez daha tescillendi. MAN, TÜV Ticari Araçlar 2013 Raporu’nda tüm rakiplerini geride bırakarak yine sektörün zirvesine oturdu. Teknolojisini sürekli geliştiren ve kusursuzluğu hedefleyen MAN, 2012 yılındaki başarısını tekrarlayarak ‘Neredeyse eksiksiz bir performans’ değerlendirmesi ile öne çıktı.

Bütün markaların ticari araçları için aynı kıstasların uygulandığı, teknik özelliklerin değerlendirildiği, güvenlik ekipmanlarının çok titiz bir şekilde değerlendirildiği Satış Argümanları Modülü TÜV Ticari Araçlar Raporu 2013’e göre MAN tüm yaştaki araçlarda rakiplerinin hepsini geride bıraktı. 

MAN araçları son derece güvenli

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz, 2013 yılında da bir numara olmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “MAN araçlarının son derece güvenli ve işletme maliyetlerinin düşük olduğu bir kez daha tespit edildi. Her zaman en iyiyi hedeflemeye devam edeceğiz” dedi. Gündüz, MAN ticari araçlarını diğerlerinden ayıran ve ön plana çıkaran özellikleri şöyle sıraladı:

OLGUNLAŞMIŞ TEKNOLOJİ: MAN’ın yenilikçi ve aynı zamanda olgunlaşmış araç teknolojileri kullanımı önemli bir fark yaratıyor. MAN’ın Trucknology model serilerinde piyasaya çıktıkları günden bu yana sürekli teknolojik bir iyileşme sağlandı.

ERKEN ALGILAMA SİSTEMİ: MAN’ın uyguladığı TeleMatics ve ProfiDrive sistemlerinin bu başarıda katkısı büyük. MAN TeleMatics aracılığı ile hatalı kullanım ve araç aşınması erken algılanabiliyor ve arızalardan kaçınma olanağı sunuyor. MAN ProfiDrive ise;  sürücü eğitimi yoluyla karmaşık araç teknolojisinin doğru kullanılmasını güvence altına alıyor.

HYDROPULSER STANDARDI: Her yeni gelişmede geniş kapsamlı parça ve bileşen testleri, motor test standartlarından HydroPulser, deney sürüşleri, uygulama testleri mutlak bir titizlikle tekrarlanıyor. 

GARANTİLİ BAKIM: MAN, orijinal yedek parçalarla garantili bakım standartlarını yakalamış ve tüm onarım ve bakım sözleşmelerinin kapsamını tanımlamış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami