ULUSOY Taşımacılık Sektörünün “Süper Markası” seçildi.

Türkiye’nin 70 yılı aşkın süredir yolcu taşımacılığı alanındaki köklü ismi Ulusoy, artık “Süper Marka”. Superbrands Türkiye tarafından 2 yılda bir belirlenen “Türkiye’nin Süper Markaları” listesinde Ulusoy, sektöründe ilk ve tek marka olarak yerini aldı.
Ulusoy artık ''Süper Marka''

Karayolu taşımacılığında 76 yıldır sektörde geliştirdiği uygulamalarla standartları belirleyen Ulusoy, artık “Süper Marka”. Koşulsuz yolcu memnuniyeti felsefesiyle hareket eden ve yılda milyonlarca yolcuya hizmet veren Ulusoy, Superbrands Türkiye tarafından iki yılda bir belirlenen “Türkiye’nin Süper Markaları” listesinde yer alan 159 markadan biri oldu.

Türkiye’nin sektöründeki en saygın markalarının seçici kurul ve araştırma şirketi Nielsen’in ölçümleriyle belirlenen sıralamada şirket büyüklüğünün yanı sıra teknolojik altyapısı, markalaşmaya yapılan yatırım, iş gücü kalitesi, yaratıcılık, sosyal sorumluluk projelerine katkı ve marka devamlılığı gibi kriterler belirleyici oldu.

Bu yılki “Türkiye’nin Süper Markalar” listesi iş dünyası, özel sektör, marka konusuyla ilişkili sivil toplum kuruluşları yöneticilerinden oluşan seçici kurul tarafından belirlendi. Ulusoy ve Varan Otobüs Grubu Genel Müdürü İmran Okumuş, listede sektöründe ilk ve tek marka olarak yer almaktan ötürü büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami