İDO , Şehir Hatları ve BUDO Seferlerinde Fırtına nedeniyle iptaller yaşanıyor.

İstanbul için Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarının ardından lodos etkisini göstermeye devam ediyor. Şiddetli lodos nedeniyle İDO, Şehir Hatları ve BUDO seferleri sabah saatlerinde iptal edildi.
istanbul lodos fırtına ile ilgili görsel sonucu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden haftasonu için yapılan uyarıların ardından İstanbul‘da lodos etkisini göstermeye devam ediyor.Lodos nedeniyle Silivri sahil şeridinde zaman zaman dalgalar oluşurken, deniz ulaşımı da olumsuz etkilendi. Dalgalar nedeniyle Silivri dalgakıran mevkiinde bulunan bazı kayıkların battığı görüldü.

OLUMSUZ HAVA SEFERLERİ ETKİLEDİ

İDO ve BUDO olumsuz hava koşulları nedeniyle seferlerini iptal etti. Olumsuz hava koşulları nedeniyle İDO ve BUDO, yarın yapılacak olan birçok seferinin iptal edildiğini duyurdu. İDO’nun iptal edilen seferler ise şöyle:

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Bandırma-Yenikapı-Bostancı 07:45 seferini, Kadıköy-Yenikapı- Bursa 07:50 seferini, Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy 08:30 seferini”

Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) iptal edilen seferleri ise şunlar: “Saat 07:00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferini, saat 09:30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferini, saat 10:00 Armutlu (İhlas) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferini, 10:00 tarihindeki İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya) seferini, 13:00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya) seferini, 13:00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Armutlu (İhlas) seferini.”
Çanakkale Eceabat Çanakkale  feribot seferleri fırtına ve lodos nedeniyle aralıklı yapılabiliyor.
Kabatepe Gökçeada seferleri fırtına nedeniyle 2 gündür yapılamıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami