Rus Turistler 25 Şehirden Türkiye’ye gelecekler

Rusya Türkiye arasında yapılan görüşmeler sonucunda 1 Ağustos’tan itibaren Türkiye’ye gelmeye başlayan Ruslar için tur operatörleri geniş kapsamlı tur programları hazırlıyor.

Antalya Havalimanı'na 1 haftada 566 Rus turist geldi


Rusya’dan Türkiye’ye tarifeli uçuşlar 1 Ağustos’ta İstanbul ve Ankara’yla başlamıştı. Rus tur operatörleri Türkiye tur programlarını da tek tek açıklıyor. Operatörler Moskova, St. Petersburg ve Rostov-on-Don şehirlerinden Türkiye’ye charter turları gerçekleştirecek. Rusya’nın 25 şehrinden turistler iç hat uçuşlarıyla Moskova, St. Petersburg ve Rostov-on-Don’a getirilecek. Bu şehirlerden de charter uçuşlarla Antalya, Dalaman ve Bodrum’a tur programları düzenlenecek.

Coral Travel 10 Ağustos’tan itibaren Rusya’nın 25 şehrinden Rus turistleri Türkiye’deki tatil beldelerine getirecek. Arkhangelsk, Chelyabinsk, Nizhny Novgorod, Irkutsk, Kemerovo, Kaliningrad, Krasnoyarsk, Kazan, Nizhnekamsk, Nizhnevartovsk, Omsk, Novosibirsk, Perm, Syktyvkar, Surgut, Yekaterinburg, Tyumen ve Ufa sakinleri Moskova’dan Antalya’ya uçacak. Samara, Orenburg, Saratov ve Ulyanovsk’tan gelen turistler Rostov-on-Don havaalanından Türkiye’ye uçacak. Şirketin PR departmanı Başkanı Marina Makarova Ural Havayolları ve Red Wings uçaklarıyla turistleri Türkiye’ye getireceklerini söyledi.

Antalya Havalimanı'nı 7 Ayda 18 Milyon Yolcu Kullandı - Emlak Gündemi

Tur operatörü PEGAS Touristik, Nordwind Havayollarıyla 24 Rus şehrinden Moskova’ya getireceği Rus turistleri Antalya’ya götürecek. Şirket ayrıca Moskova ve St. Petersburg’dan Nordwind uçaklarıyla Dalaman’a uçacak. Pegas Touristik, Moskova’dan Bodrum’a da uçacak.

ANEX Tour, Rusya Federasyonu’ndaki 10 şehirden aktarmalı uçaklarla Moskova üzerinden Antalya’ya uçuşlar gerçekleştirecek.

AZUR air, Novosibirsk, Ufa (haftada üç uçuş), Kazan (haftada dört uçuş), Samara (haftada beş uçuş) ve Yekaterinburg (her gün) üzerinden Moskova’ya düzenli seferlere başladı. Moskova Vnukovo havaalanından kalkacak charter uçaklar turistleri Antalya, Bodrum ve Dalaman’a taşıyacak.
Kaynak:www.turizmajansı.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami